Materiały

Materiały pomocnicze SAS | COMPASS

Potrzebujesz wskazówek, które pomogą wzmocnić sprzedaż Twoich usług w sieci? Sprawdź materiały pomocnicze stworzone przez ekspertów Sell a Service.

BARDZO ISTOTNE

Czym są Canvasy I w czym mogą pomóc?

Canvasy to zestaw szablonów, które pomogą przeprowadzić analizę i stworzyć konkretny plan działań dla danego obszaru Twoich usług w sieci.

Sprawdź, jakie są oczekiwania klientów danej branży.
Odkryj punkty zapalne oraz mocne strony Twojego biznesu.
Dowiedz się jak wyróżnić się na tle konkurencji, jako firma godna zaufania.
Canvasy

Materiały pomocnicze
- Canvasy

Canvas

Myślenie produktowe

Sprawdź jak zmiana myślenia o usłudze, jak o produkcie może poprawić kondycję Twojej firmy. Zidentyfikuj problem, stwórz listę zadań, poznaj narzędzia, które wspomogą Twoją pracę i nie tylko.

Canvas

Referencje

Zweryfikuj sposób zbierania opinii na temat świadczonych przez Ciebie usług. Poznaj sprawdzone metody zwiększające zaufanie i dowiedz się, jak je skutecznie wprowadzić.

Z NASZYCH USŁUG KORZYSTAJĄ JUŻ
Dla kogo

Komu przydadzą się materiały?

Sprzedajesz usługi online i chcesz dowiedzieć się więcej o swoich klientach, potrzebujesz wiedzieć, co nie działa w Twojej firmie, a może jesteś projektantem i potrzebujesz sprawdzonej bazy wiedzy? To narzędzia dla Ciebie.

Właściciele firm usługowych

Potrzebujesz usprawnić swój biznes i dowiedzieć się, jakie kroki warto podjąć i o czym należy pamiętać, by rozwinąć sprzedaż i zwiększyć zaufanie klientów.

Pracownicy działów sprzedaży i marketingu

Podejmujesz decyzje o ofercie usługowej dla klientów. Chcesz mieć szybki dostęp do analiz i wniosków, bez ponoszenia wysokich kosztów audytu.

Członkowie Zespołów projektowych

Jesteś projektantem usług lub produktów eCommerce, potrzebujesz sprawdzonych narzędzi i wiedzy, która usprawni Twoją pracę i pomoże tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania.